| eutunoilafilm a întrebat:

Care este cea mai mare minune savarsita de Domnul nostru Iisus Hristos?

4 răspunsuri:
| Handrei a răspuns:

De acord cu budbundy, sau ca a reusit sa dea piatra cavoului la oparte dupa ce a fost torturat si crucificatlaughing

| oliviaaa a răspuns:

Pai sunt multe minuni 1.de la riul IORDAN(scuze daca nu am scris corec)in care cursul apei se inverseaza acolo unde s-a botezat Isus sau acel de la Ierusalim ca nu te poti arde de acel foc sacru ETC.ETC.

| rutanklan a răspuns:

Ca a reusit sa convinga 96% din oamenii nascuti dupa el ca el stie sa mearga pe apa.

| eutunoilafilm explică:

Hai du-te ma desteptule!