| Emma17061999 a întrebat:

Care este cea mai simpla metoda de a imi da gaura in ureche singura acasa si fara sa ma doara... :*

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea mai sigură și sterilă metodă este să mergi la dispensarul din zona ta!
Pa, pa.

| Emma17061999 explică (pentru Legiuitoarea):

Ms...:* aapp eu nnuu pot sa tr mesaje private...si da eu sunt in poza k prietenul meu :*

| Spaz472 a răspuns:

Cu un cercel(dezinfectat) sau cu branula ori perfuzor. Bye. (la cercel nu simti nimic ca ti-l dai repede cu el)

| Spaz472 a răspuns (pentru Spaz472):

Ti-o dai repede cu el*

| Emma17061999 explică (pentru Spaz472):

Poi am incercat si asa si nu intra sad

| Emma17061999 explică (pentru Spaz472):

Pai si am auzit k tr sa fie capatul de la cercel ascutit...

| Spaz472 a răspuns (pentru Emma17061999):

Logic laughing. Daca nu reusesti cumpara o branula si rezolvi imediat problema.