| Rusu_Jojo_1999 a întrebat:

Hei.cum pot sa imi fac gaura in ureche, acasa, fara sa doara prea tare? happy

2 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Buna, de durut o sa doară,însă nu foarte tare. Eu iti recomand sa mergi la un salon autorizat,unde sunt toate "uneltele" de lucru sterilizate,dar daca nu vrei sa mergi si iti doresti sa iti faci singura,cred ca sunt persoana potrivita care iti poate spune cum( mi-am umplut urechile de cercei,pe lângă asta mi-am facut si pierceinguri in buza,nas, buric, singura acasa). Personal iti recomand sa iei un ac de cusut si sa il bagi in spirt, iar apoi iti ti urechea si fără sa tremuri, sa nu te gabdesti ca va durea îl impingi in ureche, se va rupe pielea urechii de 2 ori, va "pusca", stai liniștită nu doare foarte tare plus de aia iti amorteste, dupa iti bagi cercelul tot din spirt in ureche. Si gata!happy