| Khero a întrebat:

Care este cel mai bun antiperspirant? Transpir la subrat in exces, fara a mirosi. Deodorantele nu prea au efect, ba dimpotriva, transpir mai mult. Cele roll-on sunt degeaba, decat ma irit si transpir si mai mult. Am auzit de transpiblock sau obadan (sau ceva de genu) si nu stiu daca merita sa cumpar unul. Transpiblock este acceptabil dar am vazut ca nu prea are rezultate. Am incercat de asemenea cu bicarbonat... nimic.

1 răspuns:
| RoyDupuis a răspuns:

Iti recomand Mitchum (roll-on sau stick)! Nu stiu daca esti baiat sau fata, dar ambele variante au fost testate de persoane cu transpiratie excesiva! Nu au miros/parfum si rezista fara probleme 24 h.
http://files.parse.com/......20Logo.png