| stefanik04 a întrebat:

Care este cel mai bun liceu dintre Avram si Balcescu (Cluj Napoca), si de ce? La filo cum e? Cum e lumea pe acolo?(in ambele liceee)Dar despre Blaga ce parere aveti? (la filo si nu numai)

1 răspuns:
| theprettyreckeless a răspuns:

Hei!happy Eu iti zic parerea mea. Sunt in Avram si te asigur ca e un liceu calumea, daca te obisnuiesti, logic, cu un portar tampit si profi care cer cam multe tongue. stai linistita, daca esti genul de persoana care se descurca si doreste sa chiar "invete", poti merge acolowinking