| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai trist lucru prin care ai trecut? ce ai simtit atunci?

4 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Atunci cand am aflat ca prietenul meu cu care fusesem 4 ani m-a inselat, juca poker si fura.It sucks huh?

| EddyEnergyStar a răspuns:

Analizele...nu a fost chiar asa rau...dar e naspa.

| MentoMentocescu a răspuns:

In iarna am avut o cearta foarte nasoala cu prietena mea cea mai buna, suntem prietena de 8 ani si niciodata nu ne certasem asa tare, parca mi se prabusise cerul in cap...

| JustAAnswer a răspuns:

Poi...
Cand fata pe care o iubeam mi-a spus si ea ca ma iubeste si la 2 zile s-a bagat cu altcinevasad atunci m-am simtit ca ultimu jegcrying