| TheDarkQeen13 a întrebat:

Care este greutatea ideala? (cu cate kg trebuie sa ai mai putin dacat inaltimea?).

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu greutatea conteaza, ci cum arati, incearca sa gandesti pozitiv ok?

| fuzzer a răspuns:

Eu mereu am fost de acord ca greutatea sa fie in concordanta cu inaltimea.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Cu 10 kg mai putin decat inaltimea (ex: 1, 67 inaltime - 67 de kg ), dar depinde si de constructia corpului.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

57 kg. Scuze, am gresit.

| HinataYuno a răspuns:

Cu 10 kg mai putin decat inaltimea. Nu e bine sa scazi sub, spre ex cu 12 mai putin, pentru ca vei deveni anorexica. Daca ai 1.60, 50 de kg. Sper ca te-am ajutat.