| mihaela0205 a întrebat:

Care este parerea voastra despre un medic pediatru? happy
E greu sa ajungi aici? E o meserie frumoasa aceasta?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș avea o părere bună dacă cunoaște medicină, pune diagnostic corect, își dă interesul fără să primească bani de la părinții copiilor.
Pa, pa.

| BlueOctober a răspuns:

E greu e foarte greu, dar inainte de teorie si invatat, e vorba de sufletul omului trebuie sa fii tare eu una nu as putea sa vad copii suferind sa ii vad cum plang de durere si sa stiu ca nu pot face mai mult de "atat", eu iubesc copii ii ador si nu suport sa ii vad tristi suparati

| Dee68 a răspuns:

Mi se pare o meserie foarte frumoasă având în vedere că şi eu vreau să optez pentru medicină. happy