| Mailleel a întrebat:

Care este parerea voastra privind compatibilitatea dintre barbatul Rac si femeia Pesti?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asta da intrebare! laughing) De la atat stat la pc ai inceput sa confunzi omul cu hardwar-ul sau softwar-ul... laughing))
Omul NU este un program, este o persoana nu poti intreba daca este compatibil cu o alta persoana!
Putea-i sa intrebi daca se potrivesc sau ceva de acest gen, iar parerea mea e ca astea sunt niste tampenii! Bafta!

| manuel72 a răspuns:

Horoscopul spune ca ar fi compatibili, eu sunt rac, am cunoscut femei "peste", dar sincer n-a fost nimic iesit din comun.Fiecare isi are personalitatea lui, iar faptul ca a fost nascut intr-o anumita zi nu-i da trasaturile caracteristice unei zodii.

Răspuns utilizator avertizat
| loripuf a răspuns:

Nu e vorba de zodii =) Atata timp cat va iubiti...