| minteuandedouaori a întrebat:

Care imi da un clip cu exerciti abdominali partea de sus ca sa fac dau funda!

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu-ti trebuie nici un clip. Asculta. : Intins pe jos, mainile sub sezuta, picioarele drepte la patruzeci si cinci de grade, farful degetelor, indreptate spre corp, si incet de tot i-ti scrii numele intreg fara sa lasi picioarele jos si nici sa-i schimbi gradele. Acest exercitiu, nu-l vei gasi nicaieri. Eu fac cu elevii mei la sala.Este foarte bun. Pa