| anonim_4396 a întrebat:

Care smartphone este cel mai bun dintre Samsung galaxy y si Samsung galaxy y duos (dual sim)? Din punct de vedere al vitezei jocurilor,tipurilor de jocuri (care suporta jocuri mai avansate, fps poate), muzica, filme, intr-un cuvant entertainment. Sau poate stiti voi un smartphone mai bun pana in 600 ron.

Răspuns Câştigător
| SecretName03 a răspuns:

Samsung galaxy y duos
este un smartphone accesibil cu o viteza a jocurilor de nedescris. avand android suporta jocuri avansate, muzica se aude foarte bine, cu o claritate deosebita si filmele au o claritate deosebita. am acest telefon si sunt foarte multumita de el.acum tu alegi.din punctul meu de vedere Samsung galaxy y este cea mai buna alegere. sper ca te-am ajutat.happy

| DanielDanny a răspuns (pentru SecretName03):

Da dar de care dintre cele doua zici ca e mai bun, pentru ca in raspuns intai ai zis de cel duos iar apoi de cel simplu, stiu ca e mai bun cel duos pentru ca poti pune doua cartele deodata si nu trebuie sa dai restart la telefon ca sa schimbi de la una la alta, are camera mai buna, e mai avansat duos decat cel simplu in multe privinte, dar am vazut pe youtube ca cel duos nu suporta unele jocuri hai sa zicem ceva de genul mine builder (joc first person shooter) asemanator cu minecraft, iar pe galaxy y simplu merge.

| SecretName03 a răspuns (pentru DanielDanny):

Duos..imi cer scuze ca in a doua parte nu am mai scris duos..nu stiu ce a fost in capul meu de nu am scris..iti garantez ca nu vei regreta alegera