| lAuRitAs a întrebat:

Care stie cum pot scapa de respiratie urat mirositoare astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

MAnanca des guma, spala`te pe dintzi laughing foloseshte apa de gura si ata dentara.Eu ma gandesc ca iti miroase urat respiratzia din cauza unei carii sau dinte stricat.Consulta un dentist si spune`i care e problema.Vei remedia asta cu sigurantza.Mult noroc happy

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Repara-ti dintii si spala-i in fiecare zi de 2/3 ori pe zi si daca tot nu merge fa un control la stomac poate ai probleme cu el.