| Biancaalone a întrebat:

Care stie cum poti sa te uiti la conversatiile de pe mess! Dau funda carui ma ajuta si pe mine!

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

E foarte simplu daca ai mess 11 trebuie sa dai clic dreapta pe oricare id din lista si dai clic pe conversation history si o sa-ti apara o ferestra noua acolo sus la search ai doua variante ori dai x nu pe x de la fereastra ca o inchizi dai pe x din casuta aia cu search si cauti id care vrei sa vezi dialogurile ori varianta a doua scrii pur si simplu id la search si iti da toate conversatiile cu el

iar la mess 10 sau 9 in caz ca nu i-ai dat tu din setari de la inceput save all conversations nu mai ai ce face si singura solutie ar mai fi sati instalezi messenger 11 si dupa intalare si dupa ce te logezi iti apare o casuta cu 3 obtiuni import now, ignore existing archive si remind me later o sa dai clic pe cea cu import now in caz ca nu iti apare casuta dai tu clic dreapta pe un id de la tine din lista si clic pe conversation history si astepti sa iti apara. Funda?

2 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Exact,cum a zis si @MihaiPasca! da-i funda laughing

Răspuns utilizator avertizat