| OnlyPandah a întrebat:

Care stie daca Justin Bieber este sa nu real? Exista sau nu?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

JB exista, toate chestile care au fost spuse precum ca nu exista sunt doar niste minciuni.

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Exista.Toate povestile sunt inventate

| Tweetymrrr a răspuns:

Exista. Nu sunt fana, dar este real. Am vazut toate acele interviuri cu el si Derulo.

| DakotaRoyse a răspuns:

Este real, din păcate.

| croissant a răspuns:

Normal ca exista ce intrebare stupida apare si l tv deci exista:-p

| Bianka a răspuns:

Existalaughing
Are si el parul luibatting eyelashes Are ochii gura.ca un copil de 15-16 anibig grin

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

E real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdap exista... iar toate povestile inventate despre el sunt o minciunaphbbbbt