| ionik13 a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele frumusetii si intelepciunii? Va rog sa dati mai multe exemple de cate un singur cuvant.THXkiss fuuuunndddaaa

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
Avantajele frumusetii: cuceritor/cuceritoare, favoruri, popularitate, incredere, prietenii
Dezavantajele frumusetii: 0
Avantajele intelepciunii: prietenii, incredere, impacare, recunoastere, credinta, frumusete (interioara)
Dezavantajele intelepciunii: nebunie (adica in caz ca mergi prea departe)

Cam la atat m-am gandit!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Saluuut! happy
Prietenie,popularitate,veselie,durere,tristete,naturalete,spontaneitate,rautate,invidie,egoism, incapatanare, stralucire, supraevaluare, incredere.Am incercat sa fac cum ai zis tu si am dat si pozitive si negative.Succes! :*