| BlueBird a întrebat:

Care sunt cele mai frumaose urari / sms-uri/ mesaje de craciun pe care le-ati primit? As cam vrea multe mesaje frumoase cu ocazia sarabtorilor!

4 răspunsuri:
| Nicoleta1621 a răspuns:

Sarbatoarea Craciunului sa va deschida inimile cu cheia fericirii spre bine. Mult noroc. La multi ani...
Craciun fericit, suflete curate, mese bogate, paharele cu margele sa tot ciocnesti cu ele la multi ani!

| BreeTPU a răspuns:

Sunt multe frumoase, poate iti place ceva de aici http://www.bree.ro/mesaje/craciun.php