| VisSs a întrebat:

Care sunt cele mai naspa categorii dupa parerea voastra? big grin

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

T/A si D/S. Putin si Comics[pentru ca nu sunt comicuri straight face].

| carminaburana43 a răspuns:

De naspa nu e naspa nici una dar unde se pun cele mai putine intrebari sunt cauze nobile desi ce bine ar fi daca am avea posibilitatea sa luam parte la cit mai multe cauze nobile ce dau raspuns si multor intrebari puse pe TPU ca de exemplu:ce sa fac cind ma plictisesc sau:cum sa-mi fac citi mai multi prieteni.

| SpeciMen a răspuns:

Nu prea sunt categorii naspa, insa sunt utilizatori naspa happy

| gabryela_2772 a răspuns:

Tehnologiee,turism,legislatie politic si social...
pup xlove strucklove strucklove struck