| Victor453 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce limita de varsta ar fi bine s-o puna moderatorii de pe TPU, avand in vedere categorii care nu sunt pentru cei de 10 ani!?

Răspuns Câştigător
| happyANDsad a răspuns:

De obicei, copii devin curioși de anumite lucruri începând cu vârsta de 13-14 pentru că anume atunci apar tot felul de întrebări despre corpul lor, despre relațiile lor etc, cei de 10 ani, nu prea au ce face pe TPU pentru că ei nu se confruntă cu astfel de probleme, deci cred că de la 12 in sus, dar tot n-ar ajută pentru că și-ar face conturi false.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu unu am o amica de 10 ani =Cristina bucur care da clasa la multi de pe TPU, deci nu e cazul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum n-ar ajuta cu nimic o limita de varsta.N-ar fi respectata.

| Victor453 explică (pentru anonim_4396):

Mda, dar m-am gandit sa fie o verificare a datelor de pe emailu tau, cu care te-ai inregistrat

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si? Nu e ca si cum nu poti sa-ti schimbi data nasterii

| Victor453 explică (pentru anonim_4396):

Mda, logica mea e frumoasa!))

| 393Dan a răspuns:

13. Cam la varsta ceea pubertatea da in noi si pe unii saitu' chiar i-ar ajuta.