| Aleexaandra a întrebat:

Dupa parerea voastra, care sunt cele mai frumoase meserii?

Dar cele mai naspa? laughing

:*:*Funda.

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Cea mai frumosa meserie:meseria care-ti place.
Cea mai naspa, cum spui tu:meseria facuta cu obida fiindca nu ai nicio inclinatie pentru ea.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din punctul meu de vedere meseriile frumoase sunt: Sofer pe tir, mecanic pe locomotiva, pilot de avion. Si cele naspa: zugrav, vanzator la magazin, gunoier etc.

| Corina a răspuns:

Cele mai frumoase meserii sunt cele care necesita munca putina, dar sunt remunerate (platite) f. bine. Iar cele mai naspa meserii sunt cele unde se munceste mult pe bani putini.

| SunnyFlame a răspuns:

Meseriile cele mai frumoasebig grinesigner de moda
Arhitect
Medic legist
cele mai naspa:femeie de servici
gunoier
zugrav

| 30stm a răspuns:

Cred ca este frumos sa fi aviator, creator de moda, sa joci teatru, sa fi arheologwinkingcred ca este nasol sa fi in televiziune...bine castigi mult dar maine poimaine vei aparea in ziarele de scandal

| lavinia_2304 a răspuns:

Pai cele mai frumoase meseri mi se par a fi o profa, o secretara sunt dintre cele preferate mie nu ca in ziua de astazi sa devi cantaret, star sau mai stiu eu ce.iar cele mai naspa mi se par cele indecente. acum am si eu 17 ani da bai nu ma dezbrac in fata camamere.:* pup:*