| geo0 a întrebat:

Care sunt cele mai profitabile (banoasa)meserii?

funda la cele mai banoaserolling on the floor)))

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sofer pe camion ca mine, castig numai bine nu vreau sa zic suma ca dupa aia zic astia (userii) ca ma dau marewinking

4 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Sa fi amanta lu' Columbeanu sau Tiriaclaughingsau... avocat, gigolo, parlamentar, nu stiu...noroc sa ai.

| Twatwaffle a răspuns:

Fugi in strainatate si uita-telaughing...eu optez pentru. IT

| Sov95 a răspuns:

Prost sa fii, noroc sa ai

| alleyy a răspuns:

Functia de directo si cele in care lucrezi la banci dar in domeniul care l-ai urmat la facultate(zic aici in Romania)
dicolo in strainatate orice este bine platit mai ales prostitutia laughing)))