| TheDarkQeen13 a întrebat:

Care sunt dezavantajele la iphone 5 si la Samsung galaxy s4?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna :*
La galaxy s3 bateria tine mai mult, in schim meniul nu imi place.
Insa la Iphone bateria de duce mai repede insa maniul e foarte comod de utilizat.
+galaxy e foarte sensibil daca urmaresti un video si dai cu degetul din greseala se poate stinge, de multe ori am patit-o.Si nu se conecteaza mereu la wifi.Insa ecranul e mult mai mare la galaxy, si designul e frumos.