| Aliona_Ursachi_1999 a întrebat:

Care sunt obiectivele elevului de liceu

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Acestea depind de la un elev la altul. Unul poate doar vrea sa termine liceul, altul poate nu concepe sa faca asta fara a lua bac-ul. Gandeste-te care ar fi obiectivele tale ca elev de liceu si noteaza-le undeva. Nu uita de ce te duci acolo!
Succes!

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Sa invete, sa fie printre cei mai buni, sa ia BAC-ul, si sa mearga mai departe!

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Să învețe și să se poarte civilizat

| Voro a răspuns:

Sa agate gagici, sa fie smecher si sa se faca cunoscut in liceu, de asemenea este obligatoriu sa pice bacul si sa ramane repetent.

| Georgian22 a răspuns:

Sa ia bacul