| Daria a întrebat:

Care sunt persoanele pe care le iubiti cel mai mult?happy

Răspuns Câştigător
| simonna a răspuns:

Parintii, fratele si verisorii, prieteni nu prea cred sa ma si oricum nu prea ma bazez in prietenii, cei mai buni prieteni sunt mama si tata lor le pot spune orice si de un lucru sunt sigura ca nu o sa ma tradeze si daca imi dau un sfat "prietenesc" mi-l dau din toata inima nu ca asa zisi "prieteni".

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iubesc noutatea. Oamenii noi care apar in viata mea sunt cei mai importanti.Nu cred in coincidente. dar in ultima vreme am patit un sir de intamplari care mi-au cam zdruncinat "lumea"thinking
Revenind.Fiecare om care intra in viata mea ma fascineaza, ma intriga, ador jocul lui Sherlock Holmes si il practic din ce in ce mai des

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Familia şi iubitul.

pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Familia si prietenii, pentru ca trecem peste toate.

| pwp a răspuns:

Mama, tata, si bunicii. si catelusa love struck

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Pe primul loc este Dumnezeu, dupa familia si la urma prietenii.

O dupa-amiaza placutahappy

| User a răspuns:

S...
si. whistling
si de ce ti-as spune tie chestia asta?waiting

| anDa a răspuns:

Parinti, pentru ca ei mi-au dat viata si prietenii, pentru ca sunt acolo la greu.

| forever4you a răspuns:

Parinti, verisorii, bunicii intr-un cuvant rudelehappy

| NinaY a răspuns:

Dumnezeu, iubitul meu, tatal meu, si sora mea.Cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu ~ pentru ca fara el nu ar exista nimic love struck
Mama si tata ~pentru ca m`au adus pe lume love struck

mda. poate si prieteni dar sfatu meu e sa nu ai incredere in ei oh go on