| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Care sunt primele si cele mai dese simptome inainte de primul ciclu menstrual eu am 12 ani si nu mi-a venit fac pe 28 aprilie 13 mi sau umflat sanii si miau crescut din 2009 scurgerea vaginala o am de acum 1 an am 39 de kg si 1.54 mama mi-a zis ca pana la vara o sa am.

Răspuns Câştigător
| iLOVEquestions a răspuns:

Am avut aceleasi simpotmelaughing
chiar nu ai simptome inainte de primul ciclu menstruallaughing
deci nu stii cand iti va veni pentru ca poate o sa ai dureri de burta...eu asa am avut.
In rest, nimic. Funda, te roog?:Xx