| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Cum imi dau seama cat mai am pana la primul ciclu menstrual? care sunt primele simptome care anunta cu cateva lunii inainte de menstruatie si care e varsta medie.eu am 12 ani sanii putin dezvoltati dar umflati...imi apare o iritatie pe gat dureri de rinichi si alte chessti ameteli.si stari de nervozitate si de somnolenta

2 răspunsuri:
| andreea_7819 a răspuns:

Si pe mine ma dor si am aceeasi simptom ca tine doar ca pe mine ma dor si rau sanii(sfarcurile)

| Miriii a răspuns:

Cand iti vine primul ciclu te dor foarte rau sanii!