| Danbooo a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat de 11 ani care invata bine si e cuminte in ore, dar obraznic dupa scoala [ fumeaza, fete, etc... chatterbox] sa te placa?

Apropo imi spune urata.deci ma place sau nu?
fundita pentru cel care zice care sunt semnele ca ma place :*

3 răspunsuri:
| Ionut a răspuns:

Daca iti spune ca esti urata nu cred ca are vreo legatura cu tine. Semne : cum te priveste; sa se dea la tine; sa fie emotionat cand vorbeste cu tine (sa se balbaie);

| no1cares a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic...
adica trebuie sa iti dea mai multe semne ca te place...
daca tu il placi dai semne ca iti place de el.

| Andre a răspuns:

Sigurrrr te place asta numai daca si tu il placi dar iti zic ca el sigur te placewinkingsucces in continuare!