| LaraR5 a întrebat:

Implace de un baiat care e dragut si alea alea dar ma rog el e cam rau dacapot sa zic asa ca fumeaza si umbla cu multe fete dar mie imi place de vreo 2 ani de el si multa lume imi zice sa nu imi mai placa de el sau de ce imi place de el dar mie chiar imi place de el si cred ca si el stie si nu stiu ce sa fac va rog ajuata-ti-ma! +Funda

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Eu nu inteleg asta:"fumeaza"... daca fumeaza este un criminal? Fumatorii ar trebui ocoliti?

| Bogdan_Mirica_1991 a răspuns:

Daca nu se drogeaza, nu are anturaje dubioasse...e bun...iar faza cu fetele se mai intampla pana se indragostes-te de tine dupa le arunca la gunoihappy fa ce iti dicteaza inima, nu lumea.