| Angie12 a întrebat:

Care sunt tigarile cele mai usoare care nu miros sau care isi pierd mirosul dupa cateva ore?

3 răspunsuri:
| RoxyRoxana99 a răspuns:

Vogue-Lilla

| luiza17 a răspuns:

Cele mai slabe sunt Vogue. Eu fumez foarte rar si cand se intampla asta fumez Dunhill negru, care este printre cele mai tari, iar mirosul trece dupa 3-4 ore. Parintii mei sunt nefumatori si nu au observat pana acum. Daca tot fumezi fumeaza niste tigari bune, nu cacaturi aromate gen Vogue sau Kiss!

| DenisaAnca a răspuns:

Sau Kiss de la moldoveni pe care eu le ador, dar mirosul de tigara oricum ramane imbibat in haine, par. Ca sa nu afle parintii ai putea sa iti schimbi bluza big grin Eu asa facem straight face