| Angelindeed a întrebat:

Care vi se pare cel mai civilizat oras din Romania?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Brașov

| Donsavas a răspuns:

Brasov cred

| Plato a răspuns:

Cluj-Napoca, bineînțeles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanta pe timp de iarna, cand nu vin bucurestenii la mare sa arunce chistoacele prin nisip, sticla de pet de bere pe plaja, sau cand vin cu cojile alea de masini care se strica pe drumurile nationale, si blocheaza circulatia la 40 grade cu cazanu lor, si trebuie sa vii de la munca si in loc sa faci 20 de min, faci 3 ore pana acasa happy

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Am fost de multe ori iarna în Constanța. Un oraș la fel de jegos ca iarna, plin de cocalari în trafic

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Mda, gingas cum esti, te-ai simtit ofensat, si ce sa zici si tu.
Veniti cu tigaile alea din 1996 2000, si tot constantenii sunt cocalarii. Esti invidios laughing

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce m as simti ofensat? nici macar nu sunt bucurestean si tot consider Constanta unul dintre cele mai neingrijite orase din tara

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

La ce anume te referi cand spui neingrijit? ca tot nu inteleg unde vrei sa bati.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

E un oras murdar, neingrijit, plin de cocalari. Asta vreau sa zic, nu vad ce e asa de greu de inteles.

| bvzmsam a răspuns:

Cluj, Brasov, poate chiar Iasi si Sibiu.