| anonim_4396 a întrebat:

Cat ar putea costa transportul din America pana in Romania a unor Vansi?(tenesi)

4 răspunsuri:
| cosmin2sun a răspuns:

Aproximativ 35 de dolari. nu mai mult. depinde de unde ii comanzi. eu i-am luat de pe E-bay si am platit taxe de transport 26 de dolari

| MDsevenn a răspuns (pentru cosmin2sun):

Pai din cate am inteles vin cu vaporul nu cu avionul, si stiam ca la transportul cu vaporul e mai ieftin.

| cosmin2sun a răspuns (pentru MDsevenn):

Pai si ti se pare mult 35 de dolari avand in vedere distanta? Nu stiu cu ce vine. vapor avion... Mie nu mi se pare o suma exagerata

| MDsevenn a răspuns (pentru cosmin2sun):

Nu e mult doar ca dau aproape dublu si asa ar fi mai bine sa-mi i-au 2 perechi la asta am refer