| soffie a întrebat:

Cat costa baza de ochi (elf) sau oricare si de unde se achizitioneaza? si ce fel de rol are?

Răspuns Câştigător
| AlescandraM a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/products_ro_1_1_0_66_65-NEW-Primer.php. Coasta 8 lei, eu ti-o recomand pe prima, are rolul de a tine mai mult fardul de pleaopa, si sa nu se aduce in pliu.
http://www.e-cosmetic.ro/......10ml.html. Si mai este acesta de la Urban Decay care coasta 75 de lei. Astea sunt cele doua care stiu eu de ele ca sunt bune, ti-asi recomanda pe cel de la elf, pentru inceput. Funda?