| soare_1895 a întrebat:

Cat costa revista Popcorn? O data ca cat timp apare?

Dar revista Bravo Girl cat costa? SI o data la cat timp apare?

Mai stiti reviste de genu?

fundita!big grin

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Când îmi luam eu reviste ştiu că Popcorn era în jur de 3 lei şi aparea o dată pe lună iar Bravo/bravo girl costa în jur de 2 lei şi apărea o data la 2 săptămâni. Bănuiesc că s'au mai scumpit putin

| pitikaaaa a răspuns:

Poi POPCORN costa 4 lei(bine 3, 99) si apare la sfarsitu` luni asteia(inceputu` luni august)big grin
de Revista Bravo Girl nu shtyubig grin
reviste asemanatoare?:BRAVO costa 2 lei
si mai sunt BRAVO Poster(nu stiu sigur cat costa)
si BRAVO Eclipse costa 6 lei sau 7 big grin

funditabatting eyelashes

| Oti a răspuns:

Eu stiam ca popcorn costa in jur de 5 ron[4, 80]cam asa.
Revista bravo-girl[1, 9]-2 ron.

Mai e si cool girl:p

| Nimic special a răspuns:

Da!
cool girl e pana 4. 50
bravo 2 lei
bravo girl 2lei
popocorn astea le cump.big grin si asta e pana in 5 lei:d.

| loove_5215 a răspuns:

Popcorn costa 3, 90 si apare de 2 ori pe luna, dar poti intra pe site-ul www.popcorn.ro
bravo girl costa 2 lei si apare o data la 2 sapt.intra pe site-ul lor www.bravonet.ro pa, pa kisses:*

| danutzyk001 a răspuns:

Bravo girl costa 2 lei si apare lunar
popcorn apare lunar si costa 4 lei

alte reviste :CoolGirl este 4 lei,

| heyulika a răspuns:

Revista Popcorn costa in jur de 3 lei si apare o data pe luna, iar revista Bravo Girl costa 2 lei si apare de 2 ori pe luna. Alte reviste sunt Cool Girl, BRAVO...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista popcorn costa 4 lei apare odata pe luna, revista bravo girl costa 2 lei si apare odata la 2 saptamani. reviste de genu :cool girl bravo