| soare_1895 a întrebat:

Cat costa revista Popcorn? O data ca cat timp apare?
Dar revista Bravo Girl cat costa? SI o data la cat timp apare?
Mai stiti reviste de genu?

6 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Eu iau mereu Cool Girl, este 4 lei. Bravo e 2 lei si Popcorn cred ca tot 4 lei.

| Vogelspinne a răspuns:

Costa 3, 5 lei apara a 2 a saptamana a lunii

| Ana 13 a răspuns:

Revistele Popcorn si Bravo Girl se gasesc intre 2 si 4 lei, cred. Reviste de genul asta... Cool Girl. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popcornu e 3, 5 si apare o data pe luna, ailalta e 20 si apare la 2 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista Popcorn costa 3, 50 si apare la 2 saptamani! Mai este Bravo girl si Bravo costa 2 lei!

| Dya_8855 a răspuns:

Mie Cool Girl imi place cel mai mult. Costa 4 lei si apare odata pe luna.