| DaniliucC a întrebat:

Cât de des obișnuiești să folosești o descriere pentru o poză pe care o încarci pe o rețea de socializare?

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Fă-ți o favoare și renunță la intenția sau obiceiul asta. Nu te face sa pari mai inteligent, nu o sa schimbi viața nimănui cu textele astea expirate, iar peste 10 ani când o să te uiți în spate, (dacă ai noroc) o să-ți dai seama cât de penibile sunt de fapt.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Destul de des, sau cred că de fiecare dată.winking

| DaniliucC explică:

Mi-am facut un obicei de a plasa o descriere atunci cand postez o noua poza. De obicei, le caut pe internet https://loveisaname.com/150-texte-pentru-poze-descrieri-poze/