| motanu89 a întrebat:

Cat de des zambiti? Sau de ce nu zambiti? http://pavelionut.wordpress.com/2011/01/26/vanator-de-za mbete/

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Eu zambesc, si chiar rad din orice, dar de regula problemele zilnice ne fac sa fim seriosi, sa uitam sa zambim, sa ne bucuram de fiecare clipa a vietilor noastre.

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Zambesc te cate ori am ocaziawinking...rar sunt trista dar si atunci incerc sa ma inveseleschappy

| thefirstangel a răspuns:

Buna...eu zambesc mereu! foarte rar sunt trista...adk o data la un secol.laughing

| sceptic a răspuns:

Zambesc din lucruri sim***e, amintiri, vise, persoane dragi, chestii de moment thinking
Nu des, dar cat sa-mi ajunga :d.