| motanu89 a întrebat:

Va place emisiunea Romanii Au Talent? http://pavelionut.wordpress.com/2011/02/27/romanii-au-ta lent/

Răspuns Câştigător
| NoGames a răspuns:

Emisiunea e tare, dar ceea ce ai scris acolo e mult mai tare. Chiar imi place blogul si nu ar trebui sa te lasi de el! Succes in continuarewinking!

4 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Ne place place place laughing

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Daaaaaaa:X
e super-mistotongue

| JBStandsForMe a răspuns:

Ideea emisiunii e furata de la celelalte de acelasi fel (Britan's Got Talent, America's Got Talent etc.), dar eu cred ca este foarte bine ca au infiintat-o si la noi.
Emisiunea si juriul, super OK. Concurentii insa sunt dezastruosi (majoritatea). Sper ca ''adevaratele'' talente se ascund pentru ca e prima editie, ca daca nu e asa, o sa dea faliment.

Si BRAVO pentru cei care chiar au dovedit ca au talent emisiunea asta. happy

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Macsim, cu cs am spus! love struck