| anonim_4396 a întrebat:

Cat de periculoase sunt tigarile?

8 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Indeajuns de periculoase, incat sa iti distruga plamanii, sa provoace cancer, pungi sub ochi, riduri si multe altele.

| Ananas2 a răspuns:

Sunt dar noua nu ne pasa oh go on laughing

| BlackVeil a răspuns:

Cumva vorbesti de chestiile alea care te baga in mormant? Daca da, sunt absolut inofensive... -_-

| Maothecat a răspuns:

La inceput nu sunt periculoase, daar apoi daca devin un viciu iti infesteaza tot corpul in special plamanii care o sa devina scrum.

| ThePunisher a răspuns:

Foarte periculoase. Dau dependenta si iti distrug plamanii. Nu te sfatuiesc sa fumezi.

| McCrush a răspuns:

Foarte periculease dar mu imi pasa.mie imi dau o energie mareeewinking

| roxxiroxanna a răspuns:

Foarte periculoase.hee hee dupa ce fumezi. nu te mai poti lasa. nu te-as sfatui sa fumezi. nici macar sa incerci.