| Mmmmmm7172 a întrebat:

Cât plătește la facturi pe o lună o persoană care locuiește singură? Salariu minim

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Putin, intretinere cam 100 -120 lei, gaz, curent maxim 60-70 lei, daca e iarna si dai drumul la centrala gazul poate veni 300-400 lei, depinde, plus un abonament la telefon sau ce mai ai, daca stii sa te gospodaresti cu 400 lei iti faci treaba, daca pe langa astea mai vine adaugat si plata unei chirii mai pui vreo 1300-1500 lei pe langa, la garsoniera e mult mai ieftin, daca stai in apartament si trebuie sa incalzesti toata casa iarna ai de plata.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti am raspuns la cealalta intrebare si ti am descris de ce nu se poate estima ce vrei tu corect.