| Adelina_9129 a întrebat:

Cat slabesc in 2-3 saptamani daca mananc doar pepene rosu(unul la vreo 3 zile), daca fac si sport si dansez.Ati incercat?happy

3 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Nu poti primi un raspuns edificator, depinde de organismul fiecarui individ. Daca eu iti spun ca slabesti 4 kg, tu poti slabi 10 sau 0! Nu poti adopta un astfel de regim in care sa mananci doar pepene la 3 zile, important este sa gusti de toate, fara a face abuz! Dieta se impleteste foarte bine cu sportul si MENTALITATEA pe care o adopti!
Succes, pa-pa!

| Gigiku a răspuns:

Daca mananci doar pepene 3 saptamani o sa devi anemica.

| davidwarner a răspuns:

Banuiesc ca slabesti peste 4 kg, dar nu vei reusi sa mananci doar pepene rosu 3 saptamani, si mai faci si sport. Daca vrei sa slabesti trebuie sa mananci sanatos. Orice transformare din corpul nostru are nevoie de energie, care o obtii din alimente, deci mananca fructe, legume, musli sau carne slaba si fa sport, mult sport.
Succes la slabit!