| Floofficial a întrebat:

Cat timp stati zilnic la pc?happy

6 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Seara 2-3 ore ziua 4-7 ore descarc filme muzica programe in timpu asta nu il foloseste nimeni

| Danysan a răspuns:

12 -ore pe zi -dar uneori poate mai putin -Glumes -7-8 ore.

| Carmen100 a răspuns:

In timpul saptamanii stau 1-2 ore. In weekend desi incerc sa nu depasesc 3 ore ma cam abat. Noroc cu parintii happy

| Madayna a răspuns:

In jur de 2-3 ore.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

In cursul saptamanii depinde. daca am de inv nu intru deloc, daca am la o singura materie de ex una mai usoara de inv intru o ora (d4e la 9-10) iar in weekend depinde, nici atunci n-am timp big grin intre 30 min -1 ora

| DreamingIceCream a răspuns:

2 ore