| Mynni3 a întrebat:

Cat trebuie sa las telefonul la incarcat (LG KP500 Coockie) eu stiu ca 12 ore ce sa fac sa il las pana maine dimineata? Si de fiecare data cand il bag la incarcat ramane blocat si trebuie sa scot bateria ca sa-si revisa ce sa aiba?! FUNDA AJUTORsadsadsadsadsadsad

1 răspuns:
| gabiii123 a răspuns:

Pai de 12 ore stiam si eu.dar daca ti se blocheaza in momentul in care il bagi la incarcat mai bine il duci la un service de telefoane si vezi ce are...