| Eastwood a întrebat:

Buna dimineata TPU, am o problema cu telefonul meu. Am un Samsung Galaxy S4 si este a-2-a oara cand il las la incarcat seara, iar dimineata cand ma trezesc e ca si blocat si nu-l pot deschide telefonul, doar daca scot bateria si o bag iarasi. Ce poate sa aiba?

1 răspuns:
| yAdrian a răspuns:

Salut! Si eu am avut S4 dar nu imi facea figura asta. Incearca urmatoarele:
1. Ia un antivirus si scaneaza-l, sa nu fie vreun virus ceva, pe el.
2. Daca ai card de memorie scoate-l.
Vezi cum se comporta dupa toate astea, daca tot asa, incearca cu o resetare din fabrica.
Daca tot asa, mergi la un sevice cu el, posibil sa ai ceva probleme la diaplay, eu patesc la S5 de la frig asa ceva, sau daca il lovesc/scap.

Multa bafta!