| eluboy13 a întrebat:

Cate evenimente pot pune pe un bilet la pariuri minim? la superbet? dar la mozzart? dar la public bet, dar la pariloto. dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Cand am jucat ultima oara la Pariloto trebuia minim 3 evenimente.De cand joc pe online pot pune si 1 eveniment sau paria live in timpul partidelor comod de la PC in timp ce ma uit la meci. Nu e mai comod asa? Si cel mi important nu te impoziteaza nimeni cat ai castigat atata primesti in cont. Incearca Gamebookers, Bet365, Bwin
https://www.gamebookers.com