| katekate a întrebat:

Cate funde iti trebuie ca sa devii expert?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NevastuicAaA a răspuns:

laughing NU e vorba de funde. E vorba de ce pozitie ocupi in clasament laughing

| Landied a răspuns:

Nu depinde de fundite, depinde de activitatea ta pe site si numarul raspunsurilor, si bineinteles sa fie raspunsuri bune.big grin

| Valy1106 a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai putin rank daca rankul tau ajunge la 1 esti TPU Expert rankul conteaza asta il facir aspunzand la intrebari pe care le pun alti trebuie sa postezi si tu intrebari si daca faci si multe fundite si alea iti sunt de folos inclusiv voturile alea de inteligen si restul iti sunt de folos deci nu iti trebuie cat mai multe funde poti avea si 1 sau chiar si 100000 de funde si poti fi TPU Expert succes. funda?

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Ca sa devii expert trebuie sa ai in total minim 500 de raspunsuri cel putin un raspuns din 10 trebuie sa fie castigator (conteaza calitatea, nu cantitatea). Poti da multe raspunsuri care sa nu fie corecte si nici coerente.
PaPa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU nu se defineste prin funde.
Ca sa fii expert trebuie...

-sa ai minim 500 de raspunsuri care au fost folositoare

-sa nu fi fost niciodata suspendat

Poti sa ai 0 funde si sa fii expert.happy