| TheBoy12 a întrebat:

De cate funde ii trebuie pentru a fi "Expert TPU"?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Nu dupa fundite este ales un utilizator TPU expert! Ai nevoie sa fii pe site mai mult de 2 luni sa dai raspunsuri utile, sa fie de folos celorlati utilizatori sa nu te iei la cearta cu nimeni sa fii ok(pe scurt)de ce intrebi? vrei sa devii expert?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e nevoie sa ai funde multe.Trebuie sa fii folositor prin raspunsurile tale pentru utilizatorii site-ului. Oricum mai ai pana vei ajunge expert cu 3 raspunsuri castigatoare.