| Petreeee007 a întrebat:

Câte kcal ar trebui să mănânc pe zi ca să pun 2kg pe săptămână, cântăresc 63kg la 1.80 și nu mă schimb confortabil, chiar aș vrea să ma îngraș și nesănătos și după să ma schimb doar să pun mai repede kg. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| FilipSorin a răspuns:

Pai poti prin surplus caloric, adica adaugi 300, 500 calorii de la caloriile de mentenanță, sfatul meu este sa mănânci sănătos, sa ai un bulk sănătos pentru ca poti pune grasime mult mai multa si e foarte greu sa o dai jos

| frghoat a răspuns:

Bea apă!