| HelpMePlease343 a întrebat:

Buna am 16 ani si as vrea sa ma ingras si nu stiu cum. am 65 kg si 1.80 inaltime. Fac mult sport si mananc mult si sanatos dar tot nu ma ingras! as vrea sa iau niste proteine sau/si creatina, ar trebui sa le iau? sunt bune proteinele pentru ingrasat (masamusculara)? Sa ma ajute cineva care stie va rog happy

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Tu nu vrei sa te ingrasi, vrei sa iti dezvolti musculatura. Nu e indicat ca la varsta ta sa consumi produse chimice. Continua cu sportul, mergi la sala, vorbeste cu un instructor de la sala si vezi ce iti recomanda.