| Lukasz a întrebat:

Cate sanse mai am sa nu raman corigent pe primul semestru la fizica daca am 2 de 4 si in caietul doamne profesoara inca un 4, si eu sunt cam bata.
Invat in fiecare zi dar nu prea reusesc sa fac ceva.
Stiu ca am mai pus intrebari asemanatoare, dar nu stiu ce sa fac, nu am fost niciodata in astfel de situatie, nu stiu ce am patit anul asta la fizica, anul trecut am iesit cu media 8.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate ai suparat-o, nu trebuie sa inveti in fiecare zi dar cand dati un test sa fii foarte pregatit. Daca tu iei 9 sau 10 la test nu are de ce sa nu te treaca.