| Anca_3311 a întrebat:

Catelusa mea are aproape un an, iar de cateva zile ii da tarcoale un caine
. ieri am observat ca era patata de sange! era ciclu?

4 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Da este un fel de ciclu care apare in perioada de imperechere.stiu asta pentru ca am 2 cateluse.nu iti face griji. daca nu vrei sa ramana insarcinata cauta la farmacia veterinara anticonceptionale pentru catele.sa stii ca functioneaza eu am incercat.

| alexa18 a răspuns:

Probabil. Eu am auzit ca si catelusele au aceasta problema straight face.

| яubic a răspuns:

Dne.
Cum pot avea cateii ciclu?
laughing

| Anca_3311 explică:

Rubic ...cum sa nu aiba? uite-te pe internet, citeste un articol despre asta!