| anonim_4396 a întrebat:

Cateodata ma simt ciudat..Am 15 ani si tot parca ma gandesc la ceva, ce am sa fac dupa ce am sa termin scoala sau ma gandesc la o lume perfecta, sau ca eu as fi eroul a ceva. :O
Si incep sa pun melodii de astea : http://www.youtube.com/watch?v=KjHSEzoMrSI.

Vi se intampla?

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Nu e rau sa-ti pui "intrebari existentiale" sau sa iti placa brusc un gen de muzica pentru ca nu ai idee cat de schimbi in adolescenta. Auzi atatea opinii si e destul de greu sa-ti formezi una proprie sau pana la urma iti dai seama ca nu stii mai nimic.
Am si eu faze de genu, dar chiar daca ma apuca cand sunt cu altii le pastrez pentru mine pentru ca oricum trec de la o stare la alta foarte repede.

| drogh a răspuns:

Da, mi se întâmplă des să îmi planific lucruri pentru viitor însă să realizez că totul a fost un eşec pentru că de fapt nu era de mine ideea aia... Mai trebuie să mai meditez asupra gândurilor şi să le pun în ordine.

| OrangeFga a răspuns:

Exact asa patesc si eu doar ca nu prea imi place,

| Saras8255 a răspuns:

Buna! Este bine sa fi constiincios si sa te gandesti la viitorul tau. In adolescenta, la 15 ani poti invata si doar cand cresti iti poti realiza lista ta cu visuri. O data cu inaintarea in varsta unele se vor mai schimba, deoarece te vei mai maturiza. Si mie mi se intampla uneori sa meditez si sa ma gandesc ce vreau de fapt de la viata. Nu-i nimic rau.